Optyk

Klinika z indywidualnym
podejściem do Klienta!

Każdy z nas ma swój punkt widzenia, często bardzo indywidualny. Nadając nazwę naszej klinice chcieliśmy podkreślić właśnie ten aspekt i zadbać by każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo. Szanujemy Państwa punkt widzenia i staramy się sprostać indywidualnym potrzebom każdego z Was. Od lat staramy się zapewnić kompleksową obsługę Klientom w naszym salonie. Doświadczony personel pomoże Państwu w doborze odpowiednich opraw i szkieł okularowych.

Optyka

Profesjonalna obsługa
i doradztwo w wyborze okularów!

Nasz salon optyczny jest nastawiony na potrzeby wszystkich naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie. W ofercie posiadamy:  

  • soczewki okularowe korekcyjne w pełnym asortymencie
  • soczewki okularowe korekcyjne z wszelkimi filtrami i powłokami
  • soczewki okularowe barwione (przeciwsłoneczne z korekcją wady)
  • oprawy okularowe w szerokim wyborze
  • oprawy okularowe ochronne z korekcją
  • wymianę szkieł w oprawach własnych klientów
  • soczewki kontaktowe
  • płyny do pielęgnacji szkieł i soczewek kontaktowych  
OPTYKA 2

Współpracujemy z najlepszymi

 Od lat współpracujemy z  wiodącymi markami z branży optycznej. Wysoka jakość produktów daje nam gwarancję, że nasi klienci będą zadowoleni. W ofercie naszego salonu optycznego posiadamy:

Soczewki okularowe korekcyjne w pełnym asortymencie:
zeizz
nikon
jzo
essilor
Soczewki okularowe korekcyjne z wszelkimi filtrami i powłokami
driveEye
transitions
transitions xtraactive
Oprawy okularowe w szerokim wyborze
Soczewki kontaktowe i akcesoria renomowanych producentów
acuvue
re-nu
JohnsonandJohnson
coopervision
Opinie

Opinie o Klinice Oka!

Świetna klinika. Bardzo miły personel. Zaczynając od recepcji na Panu doktorze kończąc. Pracownicy fachowo potrafią doradzić przy wyborze odpowiednich oprawek. W moim przypadku bardzo szybka realizacja, na czym bardzo mi zależało. Pozdrawiam
Szymek
Zarówno kontakt z kliniką , jak też realizacja zamówienia była sprawna i szybka. Pan Waldek jest wysokiej klasy fachowcem. Nowe okulary są rewelacyjne! Widzę przez nie perfekcyjnie, wszystko zostało obliczone i zrobione bardzo precyzyjnie. Polecam!
Elżbieta Trojanowska
Byłam dziś w klinice i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce ! Pan doktor miły , pomocny , z podejściem do pacjenta i ogromna wiedza 🙂 Obsługa przebiega bardzo szybko a panowie w recepcji bardzo bardzo mili, uśmiechnięci i pomocni - nie spotkałam się jeszcze z tak miła obsługą 😉 Polecam z całego serca 😊
Sylwia Szabla
Miła obsługa, sympatyczne podejście do małego pacjenta, profesjonalizm i wartościowa porada u okulisty. Nic dodać nic ująć. Z pewnością w razie potrzeb skorzystam ponownie.
Marta Banat
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Lekarz okulista z dużym doświadczeniem. Duży wybór okularów. Ceny przystępne. Naprawdę polecam każdemu kto szuka dobrego okulisty!
MARTA Maderska